Nodarbību saraksts

IEPAZĪŠANĀS NODARBĪBA VIENMĒR BEZMAKSAS !!!


RĪGA, ZOLITŪDE, PAULA LEJIŅA IELA 12 (Ziemeļvalstu ģimnāzija)

zvg

 

Grupa

Otrdiena

Ceturtdiena

Sestdiena

R1 17:30-18:30 17:30-18:30 09:00-10:00
R2 18:30-19:30  18:30-19:30 10:00-11:00
R3 19:30-20:30  19:30-20:30 11:00-12:00

 

INDIVIDUĀLĀS NODARBĪBAS– informācija pie trenera Edgara Ridera +371 28243968

Vecākiem, radiem un draugiem mūsu trenažieru zāles apmeklēšana nodarbību laikā BEZMAKSAS !!!

Treneris Edgars Riders (tel.28243968)

Maksa 35 eiro/mēnesī 


RĪGA, IMANTA, ZOLITŪDES IELA 22A (Bērnu centrs SMAIDS)

smaids

GRUPA D1 – pirmdienas, trešdienas 18:00-19:00, piektdienas 17:30-18:30

Treneris Dmitrijs Mošenoks (tel.24867233)

Treneris Edgars Križanovskis (tel.26704420)

Maksa 35 eiro/mēnesī  


RĪGA, ZOLITŪDE, ZOLITŪDES IELA 44 (Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde “Zvaniņš”)

zvanins1

Grupa Z1 – trešdienas, piektdienas 16:00-16:30,
Grupa Z2 – trešdienas, piektdienas 16:30-17:00
Treneris Edgars Riders (tel.28243968)

Maksa 20 eiro/mēnesī


RĪGA, ZOLITŪDE, ZOLITŪDES IELA 40 (Rīgas 264. pirmsskolas izglītības iestāde “Zelta atslēdziņa”)

264

Grupa A1 – otrdienas, ceturtdienas 15:30-16:00

Grupa A2 – otrdienas, ceturtdienas 16:00-16:30
Treneris Edgars Riders (tel.28243968)

Maksa 20 eiro/mēnesī


RĪGA, TORŅKALNS, TORŅKALNA IELA 15 (TORŅKALNA PRIVĀTĀ VIDUSSKOLA)

Grupa TPV1 – trešdienas, piektdienas 10:00-10:30

Grupa TPV2 – trešdienas, piektdienas 10:30-11:00

Grupa TPV3 – trešdienas 14:00-15:00, ceturtdienas 13:50-14:50

Treneris Edgars Riders (tel.28243968)


RĪGA, IMANTA, KURZEMES PROSPEKTS 160 (Privātā pirmsskolas izglītības iestāde BONA FAVOLA)

bona

Grupa Fi1 – trešdienas, ceturtdienas 12:30-13:00
Treneris Dmitrijs Mošenoks (tel.24867233)

Maksa 20 eiro/mēnesī


RĪGA, CENTRS, RŪPNIECĪBAS IELA 32 C (Privātā pirmsskolas izglītības iestāde BONA FAVOLA)

bona-centr

Grupa Fc1 – otrdienas, ceturtdienas 15:15-15:45

Treneris Edgars Križanovskis (tel.26704420)

Maksa 20 eiro/mēnesī


RĪGA, IMANTA, TĀLAVAS GATVE 7 (Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde “Dzirnaviņas”)

dzirn

Grupa DZ1 – otrdienas, ceturtdienas 15:45-16:15

Treneris Dmitrijs Mošenoks (tel.24867233)

Maksa 20 eiro/mēnesī


RĪGA, IMANTA, ANNIŅMUIŽAS BULVĀRIS 78 (Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde “Annele”)

annele

Grupa AN1 – ceturtdienas 09:00-10:00, piektdienas 15:50-16:50

Treneris Dmitrijs Mošenoks (tel.24867233)

Maksa 20 eiro/mēnesī


RĪGA, IMANTA, SLOKAS IELA 126 (Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde “Margrietiņa”)

marg

Grupa M1 – otrdienas, ceturtdienas 17:00-17:30

Treneris Edgars Križanovskis (tel.26704420)

Maksa 20 eiro/mēnesī


PIŅĶI, MEISTARU IELA 2 (INTERNATIONAL SCHOOL OF LATVIA)

isl2

Grupa ISL1 – pirmdienas, trešdienas 15:45-17:00

Treneris Dmitrijs Mošenoks (tel.24867233)


RĪGA, ZASULAUKS, BIŠU IELA 20 (Privātā pirmsskolas izglītības iestāde “BIZBIZMARITE”)

Grupa ED2pirmdien, trešdien – 16:30-17:00

Treneris Edgars Križanovskis (tel.26704420)

Maksa 20 eiro/mēnesī


RĪGA, ZASULAUKS, LIELIRBES IELA 13 (Privātā pirmsskolas izglītības iestāde “Maziņš kā jūra”)

Grupa EKJ1 – otrdien, piektdien – 16:30-17:00

Treneris Edgars Križanovskis (tel.26704420)


RĪGA, ZASULAUKS, BĀRTAS IELA 9 (Privātā pirmsskolas izglītības iestāde “MAZA RASIŅA”)

GRUPA DMR1 – trešdienas – 10:00-10:30

Treneris Dmitrijs Mošenoks (tel.24867233)


RĪGA, ZOLITŪDE, APUZES IELA 34A (Privātā pirmsskolas izglītības iestāde “Laumiņas Rezidence”)

GRUPA DLR1 – otrdien, ceturtdien – 17:00-17:40

Treneris Dmitrijs Mošenoks (tel.24867233)

Maksa 25 eiro/mēnesī


SMILTENES PAGASTS, KALNAMUIŽA (Smiltenes tehnikums)

 

smilt-tehn

Pirmdiena un trešdiena
Grupa S3(2011-2013dz.g) 17:30-18:30
Grupa S2(2009-2010. dz.g) 18:35-19:35
Grupa S1(2008-2006. dz.g) 19:40-20:40
Piektdiena
Grupa S3(2011-2013. dz.g) 17:00-18:00
Grupas S2 un S1   18:20-19:20 Tepera stadionā

Treneris Edgars Matuks (tel.28684020)


VALKA, AUSEĻA IELA 44 (Pirmskolas izglītības iestāde ”Pasaciņa”)

valka

Grupa V1 – pirmdiena, ceturdiena 15:45 – 16:15
Grupa V2 – pirmdiena, ceturdiena 16:15 – 16:45

Treneris Edgars Matuks (tel.28684020)


RĪGA, CENTRS, RŪPNIECĪBAS IELA 32 (Privātā pirmsskolas izglītības iestāde “Pērļu māja”)

perlu

Grupa P1 – ceturtdienas 16:00-16:30

Treneris Edgars Križanovskis (tel.26704420)

Maksa 9 eiro/mēnesī


RĪGA, ZASULAUKS, KUKŠU IELA 5 (Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde “Daugaviņa”)

Grupa ED1pirmdien, trešdien – 15:50-16:20

Treneris Edgars Križanovskis (tel.26704420)

Maksa 20 eiro/mēnesī


RĪGA, JUGLA, BAKŪŽU IELA 6 (Privātā pirmsskolas izglītības iestāde “Laumiņas rezidence”)

Grupa LR1 – otrdienas, ceturtdienas 17:20-18:00

Treneris Zane Garave (tel.26244648)

Maksa 25 eiro/mēnesī